Oferujemy następujące formy wysyłki leków na potencję:

7,5zł Przedpłata na konto Numer konta podajemy w informacji zwrotnej po dokonaniu zamówienia lub po otrzymaniu zamówienia przez formularz kontaktowy. Pamiętaj, aby sprawdzić folder SPAM w swojej poczcie internetowej.
14 zł Odbiór osobisty na wybranej poczcie "Poste Restante" Zobacz szczegółowe informacje dotyczące poste restante
12 zł Paczkomaty InPost (wysyłka tylko po wpłacie na konto) Zobacz szczegółowe informacje dotyczące poczkomaty inpost
26 zł Sprawdzenie zawartości przesyłki przed odbiorem Wysyłka na wybrany adres prywatny ze sprawdzaniem zawartości przesyłki przy kurierze, przed zapłatą i odbiorem. 
17 zł Za pobraniem - Paczka24 Wysyłka na wybrany adres prywatny - usługa Poczty Polskiej. 

20 zł

Wysyłka międzynarodowa.

Cena może się różnić w zależności od kraju do jakiego ma zostać wysłana paczka.


NIE MA KONIECZNOŚCI REJESTACJI W SKLEPIE, ANI NIE TRZEBA SKŁADAĆ ZAMÓWIENIA POPRZEZ KOSZYK SKLEPU. WYSTARCZY PODAĆ PONIŻSZE DANE W FORMULARZU KONTAKTOWYM:

1. METODĘ WYSYŁKI (dostępne formy wysyłki znajdziesz niżej)

2. WSZYSTKIE DANE DO WYSYŁKI

3. ZAMÓWIONE LEKI

4. ADRES EMAIL

5. TELEFON KONTAKTOWY (w celu potwierdzenia zamówienia)

FORMULARZ KONTAKTOWY


Warto zaufać aptece KAMAGRA.NET.PL, gdyż od kilku lat staramy się dostarczać produkt w pełni oryginalny, z długą datą ważności i w odpowiednim opakowaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze nasz Klient był zadowolony z transakcji. Nie boimy się opinii, pod każdym produktem znaleźć można opinie o danym produkcie i o jakości wykonanej przez nas usługi. Warto nam zaufać, a my odwdzięczymy się pełną uczciwością i dbałościa o każdego Klienta, w myśl hasła:

UCZCIWOŚĆ - SOLIDNOŚĆ - JAKOŚĆ

Wszystkie zamówienia realizujemy do 14:00 każdego dnia roboczego i zawsze otrzymasz potwierdzenie jego realizacji. W szczególnych przypadkach może wystąpić jednodniowe opóźnienie, które jednak zdarza się niezwykle rzadko. Jeżeli nie otrzymałeś potwierdzenia realizacji zamówienia, od razu pisz do nas ponaglenie, na każde takie zgłoszenie zareagujemy bez zwłoki lub postramy się wynagrodzić stracony czas.